dinsdag, september 16, 2014
benjijalom.jpg

Wedstrijdprogramma

Wedstrijd Aanwezig Vertrek Aanvang  Scheidsrechter Bijzonderheden
           
Dinsdag 16 september 2014          
Oude Maas C4 - Rhoon C4 18.30 uur   19.00 uur   Competitie
           
Zaterdag 20 september 2014          
Oude Maas 1 - Lombardijen 1     14.30 uur M.J.A. van den Bos Competitie
NSVV 2 - Oude Maas 2     12.30 uur   Competitie
BZC/Zuiderpark 3 - Oude Maas 3     10.30 uur   Beker
Oude Maas 4 - Hekelingen 4 14.45 uur   15.30 uur   Beker
Oude Maas 5 - Botlek 7 12.45 uur   13.30 uur   Beker
Oude Maas 6 - WCR 5 12.15 uur   13.00 uur   Beker
Oude Maas 7 - Egelant. Boys 6 14.15 uur   15.00 uur   Beker
NSVV VE2 - Oude Maas VE1 10.50 uur 11.05 uur 12.30 uur   Beker
Barendrecht VR3 - Oude Maas VR1 11.30 uur 11.45 uur 13.00 uur   Beker
Oude Maas A1 - Kethel Spaland A1 11.00 uur   12.00 uur C.M. Meeuwisse Competitie
Charlois A1 - Oude Maas A2 13.05 uur 13.20 uur 14.30 uur   Beker
Hekelingen B1 - Oude Maas B1 11.15 uur 11.30 uur 12.45 uur   Beker
Oude Maas B2 - Spijkenisse B3 10.45 uur   11.30 uur   Beker
Oude Maas C1 - WCR C1 09.30 uur   10.15 uur   Beker
Oude Maas C2 - TransvaliaZW C1 07.45 uur   08.30 uur   Beker
Poortugaal C4 - Oude Maas C3 09.25 uur 09.40 uur 10.30 uur   Beker
Kethel Spaland C4 - Oude Maas C4 08.20 uur 08.35 uur 09.45 uur   Beker
Brielle D2 - Oude Maas D1 09.00 uur 09.15 uur 10.30 uur   Beker
DRL D3 - Oude Maas D2 09.25 uur 09.40 uur 10.30 uur   Beker
Oude Maas D3G - Bolnes D2 09.15 uur   09.45 uur   Beker
Oude Maas D3 - Botlek D2         Beker vervallen
Oude Maas D4 - Barendrecht D12         Beker vervallen
Rhoon E2 - Oude Maas E1 07.30 uur 07.45 uur 08.30 uur   Beker
Oude Maas E2 - Spijkenisse E4 09.15 uur   09.45 uur   Beker
Oude Maas E3 - Rhoon E6 08.00 uur   08.30 uur   Beker
Bolnes E2 - Oude Maas E4 08.55 uur 09.10 uur 10.00 uur   Beker
Oude Maas F1 - Spijkenisse F3 08.00 uur   08.30 uur   Beker
Heinenoord F1 - Oude Maas F2 07.20 uur 07.30 uur 08.30 uur   Beker
Smitshoek F11 - Oude Maas F3 08.35 uur 08.50 uur 09.45 uur   Beker
Oude Maas F4 - Hekelingen F9 10.45 uur   11.15 uur   Beker
WFB F4 - Oude Maas F5 07.20 uur 07.30 uur 08.45 uur   Beker
Oude Maas MP1 - Blankenburg MP1 09.15 uur   09.45 uur   Competitie
Oude Maas MP2 - Maense MP1 10.45 uur   11.15 uur   Competitie
           
Maandag 22 september 2014          
Kocatepe A1 - Oude Maas A1 17.55 uur 18.10 uur 19.30 uur   Beker
           
Woensdag 24 september 2014          
Botlek 5 - Oude Maas 4 18.50 uur 19.05 uur 20.15 uur   Beker van 13/9
           
Zaterdag 27 september 2014          
Wieldrecht 1 - Oude Maas 1     14.30 uur   Competitie
Oude Maas 2 - Rhoon 2     11.00 uur   Competitie
Oude Maas 3 - Rhoon 3     12.45 uur   Competitie
Oude Maas 4 - Blijdorp 2 13.00 uur    13.45 uur   Competitie
PPSC 5 - Oude Maas 5 13.05 uur  13.20 uur  14.30 uur   Competitie
Brielle 10 - Oude Maas 6 14.30 uur  14.45 uur  16.15 uur   Competitie
Spijkenisse 10 - Oude Maas 7 13.30 uur  13.45 uur  15.00 uur   Competitie
Zestienhoven VE1 - Oude Maas VE1 13.00 uur  13.15 uur  14.30 uur   Competitie
Oude Maas VR1 - Vlotbrug VR1 14.00 uur    14.45 uur   Competitie
MVV'27 A1 - Oude Maas A1 11.05 uur  11.20 uur  12.45 uur   Competitie
Oude Maas A2 - Smitshoek A4 13.45 uur    14.30 uur   Beker
Oude Maas B1 - Rijnmond HS B1 09.45 uur    10.30 uur   Beker
Hekelingen B2 - Oude Maas B2 13.15 uur  13.30 uur  14.45 uur   Beker
Poortugaal C2 - Oude Maas C1 08.55 uur  09.10 uur  10.00 uur   Beker
DRL C3 - Oude Maas C2 11.05 uur  11.20 uur  12.30 uur   Beker
Oude Maas C3 - Hekelingen C4 13.30 uur    14.15 uur   Beker
Oude Maas C4 - Pernis C2 07.45 uur    08.30 uur   Beker
Oude Maas D1 - Pernis D1 08.00 uur    08.30 uur   Beker
Oude Maas D2 - Poortugaal D3 10.45 uur    11.15 uur   Beker
Rijnmond HS D2 - Oude Maas D3   Beker vervallen
Oude Maas E1 - Smitshoek E3 08.00 uur    08.30 uur   Beker
Rijnmond HS E1 - Oude Maas E2 07.30 uur  07.45 uur  08.30 uur   Beker
Poortugaal E4 - Oude Maas E3 08.55 uur  09.10 uur  09.45 uur   Beker
Oude Maas E4 - Excelsior R. E8 09.15 uur    09.45 uur   Beker
Rhoon F3 - Oude Maas F1 08.45 uur  09.00 uur  09.45 uur   Beker
Oude Maas F2 - Barendrecht F9 10.45 uur    11.15 uur   Beker
Oude Maas F3 - Egelant. Boys F2 08.00 uur    08.30 uur   Beker
Smitshoek F12 - Oude Maas F4 07.20 uur  07.35 uur  08.30 uur   Beker
Oude Maas MP1 - Nieuwenhoorn MP1 11.15 uur    11.45 uur   Competitie
Oude Maas MP2 - VVOR MP4 09.30 uur    10.00 uur   Competitie
           
Woensdag 1 oktober 2014
         
DRL E2 - Oude Maas E1 17.15 uur 17.20 uur 18.00 uur   Beker ipv 4/10

 

Het wedstrijdprogramma als pdf-bestand