dinsdag, september 02, 2014
benjijalom.jpg

Wedstrijdprogramma

    Groen: ingelast. Blauw: gewijzigd. Rood: vervallen/uitgesteld. Oranje n.n.b.    
               
Klasse Nr. Wedstrijd Aanwezig Vertrek Aanvang  Scheidsrechter Bijzonderheden
               
    Dinsdag 2 september 2014          
- 72457 Oude Maas 1 - Spartaan'20 1     20.00 uur   1e r. Districtsbeker
- 51890 Oude Maas 2 - Poortugaal 2     20.00 uur J.P.A. Vis Beker
               
    Woensdag 3 september 2014          
- - De Alblas C1 - Oude Maas C1     19.15 uur   Oefen
- - De Alblas C2 - Oude Maas C2     19.15 uur   Oefen
- - Oude Maas D1 - De Alblas D1 18.45 uur    19.15 uur   Oefen veld 1
- - Oude Maas D2 - De Alblas D1 18.45 uur    19.15 uur   Oefen veld 4
- - Oude Maas F1 - Oude Maas F2 17.45 uur   18.15 uur   Oefen veld 1
               
    Zaterdag 6 september 2014          
    Botlek 1 - Oude Maas 1     14.30 uur   Competitie
    Zwaluwen 3 - Oude Maas 2     12.45 uur   Competitie
    Pernis 4 - Oude Maas 3     14.00 uur   Beker
    Oude Maas 4 - Botlek 5         Beker vervallen
    Oude Maas 5 - Spijkenisse 10 11.45 uur   12.30 uur   Beker
    Pernis 6 - Oude Maas 6 14.55 uur 15.10 uur 16.16 uur   Beker
    Oude Maas 7 - Poortugaal 3 13.45 uur   14.30 uur   Beker
    Victoria'04 VE1 - Oude Maas VE1 13.15 uur 13.30 uur 15.00 uur   Beker
    Oude Maas VR1 - LMO VR1 13.45 uur   14.30 uur   Beker
    Strijen A1 - Oude Maas A1 12.30 uur 12.45 uur 14.30 uur   Competitie
    Oude Maas B1 - Spartaan'20 B4 09.45 uur   10.30 uur   Beker
    Botlek B2 - Oude Maas B2 10.50 uur 11.05 uur 12.15 uur   Beker
    Charlois C1 - Oude Maas C1 12.35 uur 12.50 uur 14.00 uur   Beker
   

Oude Maas C2 - Pernis C1

07.45 uur   08.30 uur   Beker
    Oude Maas C3 - Barendrecht C7 10.45 uur   11.30 uur   Beker
    Oude Maas C4 - Rhoon C4 07.45 uur   08.30 uur   Beker
    Rijnmond HS D1 - Oude Maas D1 07.30 uur 07.45 uur 08.30 uur   Beker
    Oude Maas D2 - Kocatepe D2 11.00 uur   11.30 uur   Beker
    DRL D5 - Oude Maas D3 10.10 uur 10.35 uur 11.15 uur   Beker
    NSVV D5 - Oude Maas D4 07.15 uur 07.20 uur 08.30 uur   Beker
    Barendrecht E4 - Oude Maas E1 10.15 uur 10.30 uur 11.30 uur   Beker
    Oude Maas E2 - Charlois E1 09.15 uur   09.45 uur   Beker
    Oude Maas E3 - SHO E4 08.00 uur   08.30 uur   Beker
    Barendrecht E11 - Oude Maas E4 11.45 uur 12.00 uur 13.00 uur   Beker
    Oude Maas F1 - Brielle F2 08.00 uur   08.30 uur   Beker
    Jonge Spartaan F3 - Oude Maas F2 09.00 uur 09.15 uur 10.30 uur   Beker
   

Barendrecht F12 - Oude Maas F3

07.15 uur 07.30 uur 08.30 uur   Beker
    Oude Maas F4 - VFC F9 09.15 uur   09.45 uur   Beker
               
    Zaterdag 13 september 2014          
    Oude Maas 1 - Amstelwijck 1     14.30 uur   Competitie
    Oude Maas 2 - Pernis 2     11.00 uur Z. Sahiti Competitie
    Oude Maas 3 - Barendrecht 8     12.30 uur   Beker
    Rhoon 7 - Oude Maas 5 11.15 uur 11.30 uur 12.30 uur   Beker
    Oude Maas 6 - Poortugaal 4 15.30 uur   16.15 uur   Beker
    Rhoon 8 - Oude Maas 7 13.15 uur 13.30 uur 14.30 uur   Beker
    Oude Maas VE1 - Neptunus Sch. VE2 13.45 uur   14.30 uur   Beker
    Smitshoek VR1 - Oude Maas VR1 09.30 uur 09.45 uur 11.00 uur   Beker
    Oude Maas A1 - OVV A1 11.30 uur   12.30 uur W.H. v. Krimpen Competitie
    Oude Maas A2 - Poortugaal A2 13.45 uur   14.30 uur   Beker
    Rhoon B1 - Oude Maas B1         Beker vervallen
    Oude Maas B2 - Charlois B1 14.15 uur   15.00 uur   Beker
    Oude Maas C1 - Rhoon C1 09.45 uur   10.30 uur   Beker
    Spartaan'20 C4 - Oude Maas C2 08.55 uur 09.10 uur 10.15 uur   Beker
    Rijnmond HS C2 - Oude Maas C3 10.45 uur 11.00 uur 12.00 uur   Beker
    Poortugaal C5 - Oude Maas C4 12.55 uur 13.10 uur 14.00 uur   Beker
    Oude Maas D1 - Botlek D1 08.00 uur   08.30 uur   Beker
    Smitshoek D4 - Oude Maas D2 10.00 uur 10.15 uur 11.15 uur   Beker
    Oude Maas D3 - Nieuwenhoorn D3 10.45 uur   11.15 uur   Beker
    Oude Maas D4 - Poortugaal D5 08.00 uur   08.30 uur   Beker
    Oude Maas E1 - Kocatepe E1 08.00 uur   08.30 uur   Beker
    Rhoon E3 - Oude Maas E2 07.30 uur 07.45 uur 08.30 uur   Beker
    ZBVH E1 - Oude Maas E3 07.30 uur 07.45 uur 09.00 uur   Beker
    Oude Maas E4 - RVVH E5 09.15 uur   09.45 uur   Beker
    Oud-Beijerland F1 - Oude Maas F1 08.35 uur 08.50 uur 09.45 uur   Beker
    Oude Maas F2 - Smitshoek F10 09.15 uur   09.45 uur   Beker
    Oude Maas F3 - Zinkw. Boys F1 08.00 uur   08.30 uur   Beker
    Charlois F7 - Oude Maas F4 07.30 uur 07.40 uur 08.30 uur   Beker
    VVOR MP2 - Oude Maas MP1 08.15 uur 08.30 uur 09.30 uur   Competitie
    VVOR MP3 - Oude Maas MP2 10.45 uur 11.00 uur 12.00 uur   Competitie
               
    Zaterdag 20 september 2014          
    Oude Maas 1 - Lombardijen 1     14.30 uur   Competitie
    NSVV 2 - Oude Maas 2     12.30 uur   Competitie
    BZC/Zuiderpark 3 - Oude Maas 3     10.30 uur   Beker
    Oude Maas 4 - Hekelingen 4 14.45 uur   15.30 uur   Beker
    Oude Maas 5 - Botlek 7 12.45 uur   13.30 uur   Beker
    Oude Maas 6 - WCR 5 12.15 uur   13.00 uur   Beker
    Oude Maas 7 - Egelant. Boys 6 14.15 uur   15.00 uur   Beker
    NSVV VE2 - Oude Maas VE1 10.50 uur 11.05 uur 12.30 uur   Beker
    Barendrecht VR3 - Oude Maas VR1 11.30 uur 11.45 uur 13.00 uur   Beker
    Oude Maas A1 - Kethel Spaland A1 11.00 uur   12.00 uur   Competitie
    Charlois A1 - Oude Maas A2 13.05 uur 13.20 uur 14.30 uur   Beker
    Hekelingen B1 - Oude Maas B1 13.15 uur 13.30 uur 14.45 uur   Beker
    Oude Maas B2 - Spijkenisse B3 10.45 uur   11.30 uur   Beker
    Oude Maas C1 - WCR C1 09.30 uur   10.15 uur   Beker
    Oude Maas C2 - TransvaliaZW C1 07.45 uur   08.30 uur   Beker
    Poortugaal C4 - Oude Maas C3 08.55 uur 09.10 uur 10.00 uur   Beker
    Kethel Spaland C4 - Oude Maas C4 08.20 uur 08.35 uur 09.45 uur   Beker
    Brielle D2 - Oude Maas D1 09.00 uur 09.15 uur 10.30 uur   Beker
    DRL D3 - Oude Maas D2 10.10 uur 10.25 uur 11.15 uur   Beker
    Oude Maas D3 - Botlek D2 09.30 uur   10.00 uur   Beker
    Oude Maas D4 - Barendrecht D12 08.00 uur   08.30 uur   Beker
    Rhoon E2 - Oude Maas E1 07.30 uur 07.45 uur 08.30 uur   Beker
    Oude Maas E2 - Spijkenisse E4 09.15 uur   09.45 uur   Beker
    Oude Maas E3 - Rhoon E6 08.00 uur   08.30 uur   Beker
    Bolnes E2 - Oude Maas E4 07.55 uur 08.10 uur 09.00 uur   Beker
    Oude Maas F1 - Spijkenisse F3 08.00 uur   08.30 uur   Beker
    Heinenoord F1 - Oude Maas F2 07.20 uur 07.30 uur 08.30 uur   Beker
    Smitshoek F11 - Oude Maas F3 08.35 uur 08.50 uur 09.45 uur   Beker
    Oude Maas F4 - Hekelingen F9 10.45 uur   11.15 uur   Beker
    Oude Maas MP1 - Blankenburg MP1 09.15 uur   09.45 uur   Competitie

Het wedstrijdprogramma als pdf-bestand